Nasza siedziba

Siedzibą stowarzyszenia jest budynek, po rewitalizacji z użytkowym poddaszem wraz z garażem znajdujący się na terenie zrewitalizowanego kompleksu rekreacyjnego nad rzeką Pilicą tz. Przystań.

W skład siedziby wchodzą m.in. sala wykładowa, magazyny, sala tradycji, sala konferencyjno-szkoleniowa, zaplecze socjalne z kuchnią, biuro.


Posiadamy sale konferencyjno – szkoleniową wyposażoną w ekran, projektor, flipchart, dostęp do szybkiego i bezpiecznego internetu. Daje ona wygodę, komfort, oraz ciche i przyjemnie miejsce do pracy. Umożliwia także lepszą organizacje pracy.

Sala tradycji jest miejscem gromadzenia i ekspozycji pamiątek, dokumentów oraz materiałów związanych z dziejami i symboliką Związku Strzeleckiego. To miejsce szczególne, upamiętniające historię naszych poprzedników i tworzące naszą teraźniejszość. To miejsce które daje nam poczucie tożsamości i pozwala być dumnym z przynależności właśnie do tej Jednostki Strzeleckiej.

Dodatkowo jej reprezentacyjny wygląd, zebrane w niej materiały, dokumenty
świadczą o naszym statusie w społeczeństwie i Mieście.


Zaplecze kuchenne z lodówką, kuchenką mikrofalową czy też czajnikiem daje podczas dłuższych spotkań doskonałe miejsce do regeneracji sił.


Na poddaszu posiadamy salę szkoleniową ze stołami, krzesełkami, mini siłownią wraz z miejscami do odpoczynku czy też noclegu podczas dłuższych szkoleń czy akcji.


Dwa pomieszczenia magazynowe które posiadamy w pełni zabezpieczają nasze potrzeby, gdzie przechowujmy m.in. sprzęt podręczy.


Posiadany garaż to zaplecze dla pojazdów osobowo terenowego, busów a zarazem miejsce gdzie dokonywane są naprawy i remonty floty samochodowej.

Cała siedziba jest monitorowa wizualnie oraz dozorowana elektronicznie co w znacznym stopniu podnosi nasze bezpieczeństwo oraz także ułatwia koordynowanie działań.